Inteligentn├í ochrana domu pred vytopen├şm

Ochrana pred vytopen├şm domu alebo in├ęho objektu┬áV├ím dopraje k─żudn├Ż sp├ínok alebo bezstarostn├║ dovolenku. Smart system Rehau RE.GUARD in┼ítalujeme – v Bratislave, Pezinku, Modre a Senci.

Inteligentn├í ochrana pred vytopen├şm | Obsah str├ínky

┼ákody sp├┤soben├ę vodou patria medzi najnepr├şjemnej┼íie. Voda zni─Ź├ş zariadenie domu, ─Źasto po nej ostan├║ ┼íkodliv├ę plesne a┬án├íladu v├ím e┼íte viac pokazia prie┼ąahy pri vybavovan├ş poistky, ak si zavol├íte profesion├ílnu firmu na upratovanie a dezinfekciu. Preto sa oplat├ş chr├íni┼ą dom inteligentn├Żm syst├ęmom, ktor├Ż v├ís v─Źas upozorn├ş na mo┼żn├ę rizik├í.

Pr├ş─Źiny vytopenia domu s├║ r├┤zne ÔÇô od prasknut├ęho potrubia cez chybn├ę pr├şpojky dom├ícich spotrebi─Źov a┼ż po dlhodob├ę ├║niky vody po kvapk├ích. V├í┼żnym n├ísledkom pred├şdete v─Ćaka syst├ęmu proti vytopeniu – REHAU

RE.GUARD. Inteligentn├ę riadenie vody sleduje vodovodn├ę potrubie, zabr├íni ┼íkod├ím a ochr├íni v├í┼í domov. Z├ísah havarijnej slu┼żby vody nie je lacn├í z├íle┼żitos┼ą.

Ako to funguje? Smart technol├│gia nonstop monitoruje vodu a efekt├şvne zasiahne sk├┤r, ako d├┤jde k najhor┼íiemu. Ak spozoruje mo┼żn├Ż ├║nik vody, okam┼żite uzavrie pr├şvod vody a automaticky zablokuje vodovodn├ę potrubie. Navy┼íe, ihne─Ć dostanete upozornenie v mobile.

RE.GUARD ÔÇô inteligentn├ę zabezpe─Źenie domu alebo gar├í┼że pred vytopen├şm ÔÇô odhal├ş prasknut├ę potrubie ─Źi kvapkanie pomocou detektorov vody a bezdr├┤tov├ęho syst├ęmu Z-Wave. Detektory m├┤┼żete umiestni┼ą v celom dome. Spo─żahlivo pracuj├║ aj na ┼ąa┼ż┼íie dostupn├Żch miestach napr. nad gar├í┼żov├Żmi br├ínami.

Ochranu pred vytopen├şm Rehau RE.GUARD dod├ívame a in┼ítalujeme v Bratislavskom kraji - Bratislava, Pezinok, Modra, Senec

Ochrana pred vytopen├şm SMART syst├ęm - Bratislava - Pezinok - Modra - Senec
Ochrana pred vytopen├şm za dobr├║ cenu - Bratislava - Pezinok - Modra - Senec

5 v├Żhod smart syst├ęmu RE.GUARD

 • 1

  Pohodlná kontrola z mobilu

  Neust├íly kontakt so syst├ęmom RE.GUARD v├ím zabezpe─Ź├ş preh─żadn├í mobiln├í aplik├ícia. V aplik├ícii m├┤┼żete nastavi┼ą r├┤zne re┼żimy a ur─Źi┼ą, ako sa m├í syst├ęm spr├íva┼ą po─Źas va┼íej pr├ştomnosti a nepr├ştomnosti. Niekedy sa z├şde automatick├Ż z├ísah, in├ę situ├ície si vy┼żaduj├║ manu├ílne schv├ílenie. V pr├şpade ak├Żchko─żvek probl├ęmov s vodou dostanete spr├ívu priamo do mobilu.
 • 2

  Maximálna ochrana

  RE.GUARD zvy┼íuje bezpe─Źnos┼ą v dom├ícnosti pomocou technol├│gie s ultrazvukov├Żm meran├şm, ktorej neunikne ┼żiadne, ─Źo i len potenci├ílne riziko. V kombin├ícii s bezdr├┤tov├Żm syst├ęmom Z-Wave a efekt├şvne rozmiestnen├Żmi detektormi vody si u┼żijete maxim├ílnu ochranu.
 • 3

  Pracuje samostatne

  Syst├ęm je ├║plne samostatn├Ż. Nepotrebuje va┼íu asistenciu, aby odhalil mo┼żn├ę probl├ęmy s vodovodn├Żm potrub├şm. Praskliny ─Źi kvapkaj├║cu vodu n├íjde s├ím. Navy┼íe, pom├┤┼że v├ím zisti┼ą, ko─żko spotrebovanej vody m├┤┼żete dlhodobo u┼íetri┼ą.
 • 4

  Pasuje do v┼íetk├Żch priestorov

  Smart syst├ęm RE.GUARD je vhodn├Ż do rodinn├Żch domov a dvojdomov. Nez├íle┼ż├ş na tom, ─Źi ho chcete nain┼ítalova┼ą v novostavbe, pri rekon┼ítrukcii ─Źi v star┼íom dome. Pasuje aj do stiesnen├Żch priestorov.
 • 5

  Jednoduch├í mont├í┼ż

  Mont├í┼ż syst├ęmu s├şce mus├ş by┼ą odborn├í, ale je r├Żchla, jednoduch├í a nevy┼żaduje si stavebn├Ż z├ísah. Sta─Ź├ş napoji┼ą RE.GUARD na potrubn├Ż syst├ęm a aktivova┼ą ho cez aplik├íciu. Po prepojen├ş so zariaden├şm RE.HUB nastav├şte v aplik├ícii hrani─Źn├ę hodnoty a syst├ęm riadenia vody je pripraven├Ż.

Smart ochrana pred vytopen├şm domu - objektu | Regau RE.GUARD

Z├şskajte smart syst├ęm REHAU RE.GUARD a chr├í┼łte dom pred vytopen├şm. Postar├íme sa o n├ívrh vhodn├ęho umiestnenia, dodanie aj mont├í┼ż.
Dobrá cena

Ochrana pred vytopen├şm - FAQ (─îasto kladen├ę ot├ízky)

Ochr├íni ma RE.GUARD aj bez internetov├ęho pripojenia?

├üno. Automatick├ę uzavretie pr├şvodu vody pri prasknutom potrub├ş funguje aj bez pripojenia na internet. Syst├ęm obsahuje n├║dzov├ę bat├ęrie, tak┼że je odoln├Ż aj vo─Źi v├Żpadku elektrick├ęho pr├║du.

Kde m├┤┼żem umiestni┼ą detektory vody?

Detektory vody RE.GUARD m├┤┼żete umiestni┼ą na ─żubovo─żn├Żch miestach v dom├ícnosti. Najv├Ą─Ź┼í├ş v├Żznam maj├║ v kritick├Żch oblastiach, kde sa d├í predpoklada┼ą mo┼żn├Ż ├║nik vody. V─Ćaka dod├ívan├ęmu predl┼żovaciemu k├íblu pokryjete aj ┼ąa┼żko dostupn├ę plochy. Pred in┼ítal├íciou syst├ęmu v├ím porad├şme, ktor├ę miesta s├║ vhodn├ę na pripojenie detektorov.

Kde in┼ítalujeme inteligentn├║ ochranu pred vytopen├şm domu alebo in├ęho objektu?

Ochrana pred vytopen├şm┬á – Bratislava a okolie

 • Bratislava, Star├ę Mesto, Podunajsk├ę Biskupice, Ru┼żinov, Nivy, Po┼íe┼ł, Prievoz, Ostredky, Tr├ívniky, ┼átrkovec, Vl─Źie hrdlo, Trn├ívka, Vraku┼ła, Nov├ę Mesto, Ahoj, Jurajov dvor, Koliba, Kram├íre, Mierov├í kol├│nia, Pasienky, Vinohrady Ra─Źa, Pekn├í cesta, Rend├ęz, Vajnory, V├Żchodn├ę, ┼Żab├ş Majer, Dev├şn, Dev├şnska Nov├í Ves, Kram├íre, D├║bravka, Karlova Ves, Dlh├ę diely, K├║tiky, Mlynsk├í dolina, Rovnice, Lama─Ź, Z├íhorsk├í Bystrica, Petr┼żalka, Dvory, H├íje, Jarovce, Rusovce, ─îu┼łovo

Ochrana pred vytopen├şm – Pezinok a okolie

 • Pezinok, Modra, Sv├Ąt├Ż Jur, B├ího┼ł, Budmerice, ─îast├í, Do─żany, Dubov├í, Jablonec, Limbach, P├şla, Slovensk├Ż Grob, ┼áenkvice, ┼átefanov├í, Vini─Źn├ę, Vinosady, Vi┼ítuk

Ochrana pred vytopen├şm – Senec a okolie┬á

 • Senec, Bernol├íkovo, Blatn├ę, Boldog, ─îataj, Dunajsk├í Lu┼żn├í, Hamuliakovo, Hrub├í Bor┼ía, Hrub├Ż ┼á├║r, Hurbanova Ves, Chorv├ítsky Grob, Igram, Ivanka pri Dunaji, Kalinkovo, Kaplna, Kostoln├í pri Dunaji, Kr├í─żov├í pri Senci, Malinovo, Miloslavov, Most pri Bratislave, Nov├í Dedinka, Nov├Ż Svet, Reca, Rovinka, Tom├í┼íov, Ture┼ł, Ve─żk├Ż Biel, Vlky, Z├ílesie, Al┼żbetin Dvor