Plynové kotly BUDERUS za dobré ceny

Plynové kotly Buderus – spoľahlivé srdce Vášho vykurovacieho systému. Kotly inštalujeme a servisujeme v Bratislavskom kraji – v Bratislave, Pezinku, Modre a Senci.

Plynové kotly Buderus | Obsah stránky

Zdroj tepla hrá vo vykurovacom systéme kľúčovú úlohu. Správnym výberom dosiahnete vysokú účinnosť kúrenia, a zároveň ušetríte na energiách. Obidve podmienky spĺňa plynový kondenzačný kotol. podlahovémuSpoľahlivé vykurovacie jednotky či už k alebo inému kúreniu.

Keď sa rozhodnete vykurovať plynom, dodáme a nainštalujeme vám plynový kondenzačný kotol od overenej značky Buderus. Vďaka efektívnemu spaľovaniu lepšie využíva potenciál plynu, čím znižuje jeho spotrebu. Sprostredkujeme aj projektanta na plynovú prípojku.

Zabezpečujeme autorizovaný predaj a servis kotlov Buderus. Hodia sa do novostavby aj rekonštruovanej budovy. Kotol spoľahlivo a bezpečne prepojíme s vaším vykurovacím systémom, aby ste tento zdroj tepla využívali bez zbytočných energetických strát.

Ako to funguje? V plynovom kotle dochádza popri spaľovaní paliva k uvoľňovaniu spalín a tepla. Kondenzačný kotol využíva skupenské teplo vodnej pary aj citeľné teplo v spalinách. Prináša to účinnejšiu spotrebu energie, pričom ďalšie podporné procesy prebiehajú vo výmenníku tepla.

 • Pri vhodnom návrhu vykurovacieho systému tak získate nielen pohodlnú distribúciu tepla v domácnosti, ale aj úsporu energie.

Plynové kondenzačné kotly Buderus dodávame a inštalujeme v Bratislavskom kraji - Bratislava, Pezinok, Modra, Senec

Plynové kondenzačné kotly buderus za dobrú cenu - Bratislava - Pezinok - Modra - Senec

5 výhod plynových kondenzačných kotlov Buderus

 • 1

  Ušetríte na energiách

  Obehové čerpadlo s reguláciou otáčok je zabudovanou súčasťou plynového kotla Buderus. Toto čerpadlo dokáže ušetriť až o 25 % viac energie ako iné systémy. Množstvo vykurovacej vody efektívne prispôsobí výkonu.
 • 2

  Vysoká účinnosť

  Účinnosť kotla spočíva v konštrukcii výmenníka tepla, ktorý je vyrobený z pevnej zliatiny kovov. Spoľahlivo odoláva korózii a poškodeniu. Vykurovacia voda prechádza výmenníkom kondenzačného dvakrát, čo takisto výrazne zvyšuje účinnosť oproti klasickému kotlu. Bonusom je lepšie využitie tepla zo spalín.
 • 3

  Bezpečnostná poistka

  Používaním plynového kotla neriskujete únik plynu. Zariadenie s elektrickým zapaľovaním horáka obsahuje automat, ktorý reaguje na zhasnutie plameňa. Ak horák nie je zapálený, automat preruší prívod plynu a kotol ohlási poruchu.
 • 4

  Na vykurovacom systéme nezáleží

  Či už preferujete podlahové, alebo klasické radiátorové vykurovanie, plynový kondenzačný kotol sa hodí v oboch prípadoch. Nezáleží na vykurovacej sústave – kotol je účinný v kombinácii s novými aj staršími systémami.
 • 5

  Regulácia podľa Vašich predstáv

  Ovládanie kotla je jednoduché, prehľadné a intuitívne. Systém vyhodnocuje ideálnu teplotu na viacerých úrovniach a porovnáva údaje. Cieľom regulácie je, aby ste nielen príjemne vyhriali domácnosť, ale aj ušetrili čo najviac energie.

Plynové kondeznačné kotly Buderus

Získajte komplexné riešenie pri vykurovaní pomocou plynového kotla špičkovej kvality. Postaráme sa o návrh vykurovacieho systému, dodanie aj montáž.
Dobrá cena

Často kladené otázky

Aké sú výhody plynového kotla oproti tepelnému čerpadlu?

Plynový kondenzačný kotol je vo všeobecnosti lacnejšie vykurovacie zariadenie. Zároveň prináša vysokú účinnosť, pretože využíva aj kondenzačné teplo zo spalín. Tieto výhody ešte znásobíte, keď máte plynovú prípojku priamo na pozemku. Znížite tak investičné náklady a uľahčíte inštaláciu. Kotly Buderus sú priestorovo nenáročné, takže ich môžete umiestniť kdekoľvek je to vhodné.

Kde inštalujeme a servisujeme plynové kotly Buderus?

Plynové kotly Buderus  – Bratislava a okolie

 • Bratislava, Staré Mesto, Podunajské Biskupice, Ružinov, Nivy, Pošeň, Prievoz, Ostredky, Trávniky, Štrkovec, Vlčie hrdlo, Trnávka, Vrakuňa, Nové Mesto, Ahoj, Jurajov dvor, Koliba, Kramáre, Mierová kolónia, Pasienky, Vinohrady Rača, Pekná cesta, Rendéz, Vajnory, Východné, Žabí Majer, Devín, Devínska Nová Ves, Kramáre, Dúbravka, Karlova Ves, Dlhé diely, Kútiky, Mlynská dolina, Rovnice, Lamač, Záhorská Bystrica, Petržalka, Dvory, Háje, Jarovce, Rusovce, Čuňovo

Plynové kotly Buderus – Pezinok a okolie

 • Pezinok, Modra, Svätý Jur, Báhoň, Budmerice, Častá, Doľany, Dubová, Jablonec, Limbach, Píla, Slovenský Grob, Šenkvice, Štefanová, Viničné, Vinosady, Vištuk

Plynové kotly Buderus –  Senec a okolie 

 • Senec, Bernolákovo, Blatné, Boldog, Čataj, Dunajská Lužná, Hamuliakovo, Hrubá Borša, Hrubý Šúr, Hurbanova Ves, Chorvátsky Grob, Igram, Ivanka pri Dunaji, Kalinkovo, Kaplna, Kostolná pri Dunaji, Kráľová pri Senci, Malinovo, Miloslavov, Most pri Bratislave, Nová Dedinka, Nový Svet, Reca, Rovinka, Tomášov, Tureň, Veľký Biel, Vlky, Zálesie, Alžbetin Dvor